Výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
12591826
 
 
Vyber filter
 
 

Řadit podle:

-
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 114

položek

6

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Network Adapter XXV710-DA2, bulk
 
Intel

INXXV710DA2BLK 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, retail bulk
4x RJ-45 
Intel

INX710DA4FHBLK 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, bulk
2x SFP+ 
Intel

INXL710QDA1BLK 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk
2x SFP+ 
Intel

INXL710QDA2BLK 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet QSFP+ SR Optics, retail unit
 
Intel

INE40GQSFPSR 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Server Adapter I210-T1
2x RJ-45 
Intel

INI210T1 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Server Adapter I210-T1 (bulk)
2x RJ-45 
Intel

INI210T1BLK 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Server Adapter I340-F4, bulk
4x LC (Fiber) MMF 
Intel

INE1G44HFBLK 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Server Adapter I340-F4, retail unit
4x LC (Fiber) MMF 
Intel

INE1G44HF 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Server Adapter I350-F2, retail bulk
2x LC (Fiber) MMF 
Intel

INI350F2BLK 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Server Adapter I350-F2, retail unit
2x LC (Fiber) MMF 
Intel

INI350F2 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Server Adapter I350-F4, retail bulk
4x LC (Fiber) MMF 
Intel

INI350F4BLK 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Server Adapter I350-F4, retail unit
4x LC (Fiber) MMF 
Intel

INI350F4 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2, bulk
2x RJ-45 
Intel

INI350T2V2BLK 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 114

položek

6

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     Z 

     Zboží na cestě 

     B 

     Bazar (repasy,použité) 

     D 

     Doprodej 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostatek 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Do vyprodání zásob 

     D 

     Do vyprodání zásob 

     E 

     End of life 

  • PRA - Sklad Praha,
    BLA - Sklad HL Bratislava
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalog produktů
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu ftp.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.