Solarix DROP1000 kabel 2vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOH

 
 
 
 
 
 
 
  • Solarix DROP1000 kabel 2vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
5 Roků
Kód:
70291025
Part No.:
SXKO-DROP-2-OS-LSOH
Výrobce:

Solarix

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Optický kabel Solarix SXKO-DROP-2-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů. Balení 500m.

Typ kabelu
• drop

Typ vlákna
• 9/125 µm

Třída reakce na oheň, typ pláště
• Eca LSOH

Typ kabelu dle výplně
• bez gelový

Provozní teplota
• -20°C až 50°C

Instalační teplota
• -5°C až 40°C

Skladovací teplota
• -25°C až 60°C

Specifikace vlákna
• G.657.A2

Útlum při 1310nm
• 0.35 dB/km

Útlum při 1550nm
• 0.20 dB/km

Průměr kabelu
• 3.5 ± 0.2 mm

Hmotnost kabelu (kg/km)
• 12.5 kg/km

Krátkodobá tahová odolnost
• 1000 N

Krátkodobá tlaková odolnost
• 500 N/100 mm

Minimální poloměr ohybu (krátkodobě)
• 4x D kabelu

Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě)
• 7x D kabelu


 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 

Základní parametry
Počet vláken:  2
Typ vlákna:  SM 9/125
Typ zařízení:  Optické kabely - metráž
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu ftp.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.