Solarix univerzální kabel CLT 12vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-12-OM2-LSOH

 
 
 
 
 
 
 
  • Solarix univerzální kabel CLT 12vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-12-OM2-LSOH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
5 Roků
Kód:
70294125
Part No.:
SXKO-CLT-12-OM2-LSOH
Výrobce:

Solarix

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-12-OM2-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.651.1 OM2 necitlivé na ohyby tzv. BIMMF s minimálním poloměrem ohybu 7,5 mm.

Typ kabelu
• univerzální

Typ vlákna
• 50/125 µm OM2

Třída reakce na oheň, typ pláště
• Eca LSOH

Typ kabelu dle výplně
• gelový

Typ dle počtu trubiček
• CLT

Provozní teplota
• -30 °C až +70 °C

Instalační teplota
• -5 °C až +40 °C

Skladovací teplota
• -30 °C až +70 °C

Specifikace vlákna
• G.651.1

Útlum při 850nm
• 2.7 dB/km

Útlum při 1300nm
• 0.8 dB/km

Průměr kabelu
• 6.0 mm

Hmotnost kabelu (kg/km)
• 40 kg/km

Krátkodobá tahová odolnost
• 1000 N

Krátkodobá tlaková odolnost
• 1000 N/100 mm

Minimální poloměr ohybu (krátkodobě)
• 10x D kabelu

Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě)
• 15x D kabelu


 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 

Základní parametry
Počet vláken:  12
Typ vlákna:  MM 50/125
Typ zařízení:  Optické kabely - metráž
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu ftp.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.